DAIĻKRĀSOTĀJI

Tekstila apdruka

Tekstila apdruka – potenciāla dāvana vai uzņēmuma prezentācijas materiāls. Apģērbu apdruka ir viens no populārākajiem pašreklāmas veidiem, visbiežāk to izmanto kolektīva vienota stila iegūšanai un uzņēmuma popularizēšanai, kā arī sporta spēlēs, sacensībās, dziesmu un deju svētkos u.c. pasākumos. Apdrukāts krekliņš ar kādu oriģinālu ideju vai jubilāra vārdu lieliski noder kā dāvana.

Apģērbu apdruka ir viens no populārākajiem pašreklāmas veidiem, visbiežāk to izmanto kolektīva vienota stila iegūšanai un uzņēmuma popularizēšanai, kā arī sporta spēlēs, sacensībās, dziesmu un deju svētkos u.c. pasākumos. Apdrukāts krekliņš ar kādu oriģinālu ideju vai jubilāra vārdu lieliski noder kā dāvana.

Mūsu apdrukas tehnoloģija ļauj izgatavot pa vienam eksemplāram ar dažādiem dizainiem. Tie var būt tikai burti vienā vai vairākās krāsās, vai arī fotogrāfija. Katram klientam individuāla pieeja. Piedāvājam plašu tekstila izstrādājumu izvēli. Sākumā izveidojam dizainu, tad saskaņojam maketu un cenu ar klientu un visbeidzot izgatavojam!

Palīdzēsim radīt dizainu vai darbosimies ar jau Jūsu radīto. Piedāvājam apdrukāt: T-kreklus, jakas, bikses, darba apģērbus, sēru lentes, sporta apģērbus, cepures, lietussargus, priekšautus, somas, spilvendrānas un citus tekstila izstrādājumus.